marți, 27 septembrie 2016

marți, 13 septembrie 2016

Elevi de serviciu


ORGANIZAREA SERVICIULUI PE ŞCOALĂ - ELEVI DE SERVICIU
An şcolar 2016– 2017


Nr. crt.
Clasa
Perioada
Diriginte
Obs.
  1.  
a XII -a N2
12 – 16 septembrie 2016
Ortoanu Petru

Diriginții realizează planificarea elevilor de serviciu și o predau la direcțiune cu o săptămână înainte de data la care este programată clasa.
Tot ei sunt cei responsabili cu monitorizarea efectuării serviciului pe școală pentru clasele pe care le coordonează).

  1.  
a XII-a N1
19 – 23 septembrie 2016
Pop Cristian
  1.  
a XII-a Informatică
26 septembrie – 30 septembrie 2016
Miron Costel
  1.  
a XII-a Filologie
3 – 7 octombrie 2016
Dănilă Leon
  1.  
a XII-a  Ştiinţe Sociale
10 – 14 octombrie 2016
Marian Constantin
  1.  
a XII-a Economic
17 – 21 octombrie 2016
Chiș Ioan
  1.  
a XI-a  Economic
24 – 28 octombrie 2016
Cioban Adriana
  1.  
a XI -a Filologie
31 octombrie – 4 noiembrie 2016
Tofană Maria
  1.  
a XI-a Informatică
7 – 11 noiembrie 2016
Nicula Nelia
  1.  
a XI-a Ştiinţe ale Naturii 1
14 – 18 noiembrie 2016
Pașca Liana
  1.  
a XI-a Ştiinţe ale Naturii 2
21 -25 noiembrie 2016
Măierean Ovidiu
  1.  
a XI-a Ştiinţe Sociale
28 noiembrie – 2 decembrie
(obs: 30 noiembrie și 1 decembrie – zile libere)
Timaru Ioan
  1.  
a X - a Economic
5 – 9 decembrie 2016
Rus Corina
  1.  
a X-a Filologie 1
12 – 16 decembrie 2016
Magdea Crina
  1.  
a X-a  Filologie 2
19 – 23 decembrie 2016
Balaș Adrian
  1.  
a X-a Informatică
9 – 13 ianuarie 2017
Năstase Delia
  1.  
a X-a Ştiinţe ale Naturii
16 – 20 ianuarie 2017
Horja Liliana
  1.  
a X-a Științe Sociale
23 – 27 ianuarie 2017
Ungur Diana
  1.  
a IX - a Economic
30 ianuarie – 3 februarie 2017
Pop Vasile
  1.  
a IX-a Filologie
13 – 17 februarie 2017
Florean Dora
  1.  
a IX-a Informatică
20 – 24 februarie 2017
Săplăcan Lia
  1.  
a IX-a Ştiinţe ale Naturii
27 februarie – 3 martie 2017
Mureșan Ligia
  1.  
a IX-a Ştiinţe Sociale 1
6 – 10 martie 2017
Florean Filip
  1.  
a IX-a Științe Sociale 2
13 – 17 martie 2017
Laczko Nunuța
  1.  
a XI-a  Economic
20 – 24 martie 2017
Cioban Adriana
  1.  
a XI -a Filologie
27 – 31 martie 2017
Tofană Maria
  1.  
a XI-a Informatică
3 – 7 aprilie 2017
Nicula Nelia
  1.  
a XI-a Ştiinţe ale Naturii 1
10 – 14 aprilie 2017
Pașca Liana
  1.  
a XI-a Ştiinţe ale Naturii 2
2 – 5 mai 2017
Măierean Ovidiu
  1.  
a XI-a Ştiinţe Sociale
8 – 12 mai 2017
Timaru Ioan
  1.  
a X - a Economic
15 – 19 mai 2017
Rus Corina
  1.  
a X-a Filologie 1
22 – 26 mai 2017
Magdea Crina
  1.  
a X-a  Filologie 2
29 mai – 2 iunie 2017
Balaș Adrian
  1.  
a X-a Informatică
6 – 9 iunie 2017
Năstase Delia
  1.  
a X-a Ştiinţe ale Naturii
12 – 16 iunie 2017
Horja Liliana

Întocmit,
DIRECTOR ADJUNCT,

PROF. EMESE CÎMPEAN